לקוחות ממליצים

עדן יעוץ למשכנתאות

הדרך הטובה ביותר, לאמוד את טיב שירותינו היא מידת שביעות הרצון של לקוחותינו:

משפחת לוי, קרית מוצקין:

לקחנו משכנתא לפני כשלוש שנים והיינו בטוחים שקיבלנו משכנתא מצוינת בתנאים הכי טובים שיש. את העובדה שנאלץ לשלם כמעט פי 2.5 מהסכום שלקחנו קיבלנו בהכנעה – כי היינו בטוחים שככה זה ואין מה לעשות. אם להיות כנים, מה שגרם לנו להתעורר היא העובדה שההחזר החודשי שלנו עלה מדי חודש, דבר שהקשה עלינו לסיים את החודש בכבוד. ניגשנו לבנק על מנת לברר איפה אנחנו עומדים ומה ניתן לעשות, ונדהמנו לגלות שאנו חייבים לבנק סכום גדול יותר ממה שלקחנו בתחילה על אף שאנו משלמים כבר שלוש שנים ממיטב כספנו. בשלב זה הבנו שנפלנו בפח  וכעסנו שככה הבנק עבד עלינו עד היום. כשהתחלנו את תהליך מחזור המשכנתא עם עדן יעוץ למשכנתאות נדהמנו מהסכום שאותו ניתן לחסוך ועד שהפקיד בבנק לא אמר שחסכנו מעל ל-220,000 ש"ח! – לא האמנו שזה אמיתי. תודה שחסכתם לנו זמן, ריצות ומאות אלפי שקלים!

משפחת מרציאנו, קרית חיים:

פשוט לא האמנו שגם אנחנו נפלנו בפח, חשבנו שאנחנו חכמים ולנו זה לא יקרה…חשבנו שהנציגה בבנק היא חברה שלנו ושהיא תייעץ לנו בצורה אובייקטיבית… אך לצערנו נוכחנו לדעת שלא כך הדבר. מאותו רגע שהבנו שיצאנו פראיירים, החלטנו לקחת אחריות על המשכנתא שלנו ולפנות לחברה אובייקטיבית לייעוץ משכנתאות ולמרבה המזל הגענו אליכם – עדן יעוץ למשכנתאות. תהליך הייעוץ היה אמין ומקצועי לאורך כל התהליך עד לרגע קבלת המשכנתא. תודה לכם אנשים יקרים!

משפחת לביא, נשר:

בעזרת השיטה הייחודית של עדן יעוץ למשכנתאות, למחזור משכנתא, הצלחנו לשלם חובות של 100,000 ₪ תוך 3 שבועות, מבלי למכור רכוש או לפרוע חסכונות. בואו ותגלו כיצד גם אתם יכולים לסגור את החוב ולחזור לישון בלילה. תודה לכם.

המקצוענות שלנו היא החיסכון האדיר במשכנתא שלך!

השאר פרטים ויחד נהפוך את המשכנתא שלך לאפשרית!